Remedy Pilates

On-line

Proč pilates online?

Přestože za normálních okolností probíhají cvičení v našem studiu každý týden, rozhodli jsme se nabídnout našim klientům i širší společnosti naše kurzy prostřednictvím online video nahrávek.  Vnímáme, že tento způsob cvičení s sebou nese spoustu pozitivních aspektů pro stávající klienty i pro širší veřejnost.  Zde je několik pozitivních přínosů, které vám online Pilates může nabídnout.

Pilates kdykoli

Zdraví je velmi důležité a nemělo by se zanedbávat, avšak mnoho z nás musí dělit svůj čas mezi různé aktivity.  Ať už je to zodpovědnost za něco nebo někoho, výsledek je stejný.  Některé věci, i důležité, musí počkat, nebo se přizpůsobit našemu plnému rozvrhu.  A toto online lekce Remedy Studia přináší.  Je čistě na vás jak často a jak dlouho budete cvičit. Ráno, odpoledne nebo večer.  Sami nebo s někým.  Je to čistě na vás.  Máte v tom svobodu.

Pilates kdekoli

Představte si.  Po dlouhé době máte naplánovanou dovolenou s rodinou nebo přáteli. Těšíte se, ale víte, že bude těžké dostat se zpět do cvičení a nevypadnout z rutiny a z kondice. Proč nespojit obě skvělé věci v jednu?  Proč si nezacvičit na krásné dovolené na pláži u moře, na horské louce nebo před důležitým jednáním na pracovní cestě?  Nyní se již nemusíte omezovat na jedno místo, ale můžete si vzít pilates kamkoli jdete, jedete nebo letíte.

Pilates jakkoli a s kýmkoli

Nemáte zrovna po ruce pomůcky na cvičení nebo chcete strávit čas v klidu a cvičit bez vyrušování?  Anebo naopak.  Rádi byste zkusili různé druhy lekcí a třeba si zacvičili s rodinou nebo přáteli?  Nyní to pro vás bude možné.  Díky on-line lekcím Remedy Studia máte před sebou doslova Švédský stůl možností jak si skvěle zacvičit a posunout se dál ve zdraví a životní pohodě.

"Naše těla jsou zahrady, jež ošetřuje naše vůle zahradník. Ta rozhoduje o tom, co z nich vyroste."

William Shakespeare

Kontakty

Studentská 300/5, Poděbrady, 29001

+420 720 557 515

Kontaktní údaje

Studentská 300/5, Poděbrady, 29001

+420 720 557 515

  • Facebook

©2020 by Remedy Pilates Studio.