Jindra Š.

Moje milé cvičitelky!

Šalamounsky jsem vyřešila problém, zda oslovit Jano a Míšo nebo Míšo a Jano a to, že si vás tak trochu přivlastňuji, má své opodstatnění. Bude to patrné z následujících řádků.

Asi totiž, děvčata, netušíte, že jste se mnou vlastně celé prázdninové dny. Ráno se probudím, protáhnu a už slyším: „Vstávejte přes bok, ať to netáhnete zády.“ Usměju se, poslechnu a vykročím do letního dne.

Potom už to jde ráz na ráz. 

Při jízdě na kole v horách mi zní v uších: hlava na sever, kostrč na jih, ramena od uší, lopatky do zadních kapes, povolit lokty, zapnout břicho! A - světe, div se -  to kolo potom snad jede samo! (Jenom jsem, bohužel, nenašla řešení na bolavou sedínku. Ta se prostě musí otlačit!) 

Když pak po čase s kamarádkami a s hůlkami funím do kopce, je to tu zase: hlava, kostrč, lopatky, ramena, břicho. A to mi, potažmo vám, pak zase děkují záda. 

Dost času jsem také trávila ve vlaku a tak jste se mnou cestovaly. Tentokrát jsem zaslechla varování: „Nedávejte si nohu přes nohu, posaďte se rovně a opřete nohy o chodidla!“ Zastyděla jsem se, a abych prohřešek odčinila, alespoň chvilku jsem vtahovala pomyslný tampon, abych pocvičila pánevní dno. Pravda, rozhlížela jsem se po spolucestujících, jestli je mé počínání nepopuzuje, ale s úlevou jsem si uvědomila, že nic nevidí. 

Vaše rady si připomínám i při chování našich malých pokladů, pěkně totiž těžknou , i při procházkách s kočárkem.

Ovšem nemyslete si, dámy, že si se mnou jenom užíváte. To by byl velký omyl! Jste se mnou i při běžných denních činnostech jako je vaření, pečení, uklízení, věšení prádla nebo čištění zubů. Zkrátka, dostaly jste se mi dokonale pod kůži a jsem s vámi moc a moc ráda. 

Ale pozor! Čištěním zubů to nekončí. Zalezu do pelíšku, protáhnu se, stočím do klubíčka a najednou zjistím, že jste se mnou i v posteli. „Stáhněte ramena od uší, jste úplně v křeči!“  Stejně jako ráno se usměju a poslechnu. To je úleva! „Díky, děvčata, dobrou noc!“ Teď už můžu opravdu v klidu usnout.

Tak to jde den po dni a při tom všem se už moc těším zase k vám, do milého a příjemného prostředí, kde se mi v hojné míře dostává péče nejen pro tělo, ale návdavkem i pro bolavou dušičku.                                                                                                                   

Děkuji, moje milé cvičitelky, že jste tu pro nás a přeji hezký zbytek léta! 

  • Facebook

©2020 by Remedy Pilates Studio.