Reference

Marie K.

Nikdy bych nevěřila, že po půl roce cvičení pilates budu ráno vstávat bez bolesti zad. Jsem moc ráda, že mě neteř nasměrovala na Remedy studio, paní cvičitelka je profesionálka, trpělivě a laskavě každý cvik vysvětlí na co se zaměřit , takže to pochopí i starší člověk jako jsem já. Škoda, že jsem nezačala dřív, mohla jsem si ušetřit hodně bolestí zad. Mohu jen doporučit, v příjemném prostředí se dobře cvičí a hlavně to POMÁHÁ.

Olga R.

Pilates hodnotím velmi kladně a jsem moc ráda, že jsem měla možnost jej poznat. Toto cvičení mi dalo mnohem víc než jen hodinu cvičení, mám některé cviky již v podvědomí a při každodenním fungování si uvědomuji jak mám správně stát, dýchat nebo třeba vstát z postele. Mívala jsem bolesti zad a ty ustoupily. Hodně mne to obohatilo i psychicky, protože dělám něco pro sebe, něco pozitivního a to přetrvává i další dny. Koupila jsem si dvě pomůcky a i když se jen málokdy dostanu ke cvičení, ten krátký čas si užiju. Jsem tímto cvičením nadšená, musím říct, že mi to obohatilo život pozitivní energií.

Pavel N.

Pilates dělám asi 3 roky a jsem nadšený. Nikdy toho nechci nechat. Chodím dokonce 2x týdne a to pracuji hodně fyzicky!
Jako studovaný fyzioterapeut oceňují jemnost a ucelenost tohoto systému a zejména odborný a individuální přístup Jany a Míši. Po cvičení se cítím uvolněný a odpočatý. Časté problémy s páteří, které mě provázeli celý život se mi lepší a lepší.To mě také motivuje pokračovat.

Kde nás najdete?

Studentská 300/5
290 01 Poděbrady

info@remedypilates.cz
+420 720 557 515

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.